Dnia 29 kwietnia
2015r. w Szkole Podstawowej w Woli Uhruskiej odbył sie Gminny
Konkurs Recytatorski ph. " Nasze ulubione wiersze"
. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna w Woli
Uhruskiej we współpracy ze Szkołą Podstawową w Woli Uhruskiej.
W konkursie
uczestniczyły dzieci klas O – III ze Szkół Podstawowych w Woli
Uhruskiej, Uhruska i Macoszyna Dużego.
Celem konkursu była
prezentacja umiejętności artystycznych uczniów, rozwój zdolności
recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz
upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci.
Występy recytatorów
były bardzo udane, dzieci wspaniale przygotowały się pod okiem
swoich wychowawców,a tremę pomogła pokonać entuzjastyczna i
licznie zgromadzona publiczność.
Jury konkursowe w
składzie:
1.Urszula Dąbrowska
– Przewodnicząca
2. Dorota Pawłowska
– Członek
3. Natalia Klepacka
– Członek
przyznało
następujace miejsca i wyróżnienia:
w kategorii
klas 0-I
I miejsce ex
aequo:
Inga Antoniszewska – kl. O a Sz P w Woli Uhruskiej
Klara Hulewska – kl. O b Sz P w Woli Uhruskiej
Łukasz Kudio – kl. I Sz P w Uhrusku
II miejsce ex
aequo:
Wiktoria Antoniszewska – kl. O a Sz P w Woli Uhruskiej
Zofia Szostak – kl. I a Sz P w Woli Uhruskiej
Wiktoria Zalewska – kl. O a Sz P w Woli Uhruskiej
III miejsce ex aequo:
Kinga Rymowicz – kl. I b Sz P w Woli Uhruskiej
Oliwia Szymczak – kl. I b Sz P w Woli Uhruskiej
Wiktoria Zuzańska – kl. I Sz P w Macoszynie Dużym
Wyróżnienia:
Jan Łubkowski – kl. O a Sz P w Woli Uhruskiej
Piotr Cenkiel – kl. I Sz P w Uhrusku
Zuzanna Czerwińska – kl. I Sz P w Uhrusku
Joanna Daciuk – kl. I Sz P w Macoszynie Dużym
Karol Szwed – kl. I Sz P w Macoszynie Dużym
Julia Romanowska – kl. Sz P w Uhrusku
Martyna Woźniak – kl. I a Sz P w Woli Uhruskiej
w
kategorii klas II-III :
I
miejsce ex aequo:
Emilia Grela – kl. III b Sz P w Woli Uhruskiej
Angelika Szwed – kl. II Sz P w Macoszynie Dużym
II miejsce ex
aequo:
Karolina Dąbrowska – kl. III a Sz P w Woli Uhruskiej
Mateusz Jeleński – kl. III Sz P w Macoszynie
Dużym
III miejsce :
Mateusz Chamelczuk – kl. III a Sz P w Woli Uhruskiej
Wyróżnienia:
Tomasz Wójtowicki – kl. III a Sz P w Woli
Uhruskiej
Nikola Kowalczuk – kl. III a Sz P w Woli
Uhruskiej
Dawid Grzeluk – kl. II Sz P w
Macoszynie Dużym
Kacper Filipiuk – kl. III Sz P w
Macoszynie Dużym
Julia Wojtczak – kl. III b Sz P w Woli
Uhruskiej
Patrycja Cieślak – kl. III a Sz P w Woli
Uhruskiej
Amelia Kałużna – kl. II Sz P w
Macoszynie Dużym
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz